Filmy

Profesjonalne filmy z drona

Wykonamy dla Państwa w pełni kompleksowe usługi filmowania i fotografii z dronów (z lotu ptaka) za pomocą sprzętu rejestrującego w jakości Full HD (1080p) lub Ultra HD (4K).

Oferujemy transmisje live HD z drona, a także interaktywne panoramy sferyczne. Nasza pomysłowość pozwala nam zaoferować Państwu ciekawe usługi na dobrym poziomie, ale w bardzo rozsądnych i konkurencyjnych cenach – każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wyceniamy wedle Państwa oczekiwań.

Film z ważnego, czy ciekawego wydarzenia z życia jest zawsze miłą pamiątką. Warto więc zadbać o to, by był on wyjątkowy. Wyjątkowe filmowe pamiątki zapewni nam filmowanie z powietrza. Filmowanie z lotu ptaka to niezwykłe ujęcia, niepowtarzalne spojrzenie i możliwość uchwycenia wydarzeń z zupełnie innej perspektywy. Człowiek nie zobaczy tego, co widzi dron, dlatego warto wziąć pod uwagę filmowanie dronem przy nagrywaniu ważnych dla siebie pamiątek i inwestycji. Nasza oferta jest skierowana do firm, instytucji, samorządów, a także osób prywatnych.