O Firmie

Witamy na stronie panoramadrone.pl

Fotografia z powietrza przy użyciu drona to nowoczesny sposób na niecodzienne, zachwycające zdjęcia i filmy. Nasza firma wykonuje profesjonalne filmy i zdjęcia z lotu ptaka.

Realizowane przez nas projekty można z powodzeniem wykorzystać w celach reklamowych, turystycznych, biznesowych jak i prywatnych. Filmowanie dronem jest wykonywane za pomocą wysokiej jakości sprzętu. Zapewnia to doskonałą jakość obrazu i dźwięku.

Mamy duże doświadczenie w filmowaniu dronem – zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć i filmów robionych z powietrza. Każdy z naszych operatorów posiada świadectwo kwalifikacji personelu lotniczego UAVO, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Ponadto, zarówno przedstawiciele firmy, jak i cały sprzęt jest ubezpieczony.

Zaufało nam już wielu klientów. Współpracujemy na szeroką skalę zarówno z ogólnopolskimi firmami, jak i osobami prywatnymi czy instytucjami państwowymi. Każde zlecenie realizujemy z oddaniem i pasją.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług w zakresie, jakim jest fotografia i filmowanie z drona.

 

 

logo-panoramadrone